fbpx
Slow news

Lyft і Uber платитимуть штрафи за своїх водіїв, які в Техасі везтимуть жінок на аборти

Усе через новий закон штату
Мачулка Ангеліна, 05.09.2021

Lyft та Uber беруть на себе зобов’язання сплачувати судові витрати за будь-якого водія на своїх платформах, який потрапить до суду відповідно до техаського закону про аборти.

Новий закон забороняє переривання вагітності після шести тижнів. Документ також надає право громадянам по всій країні подавати до суду на будь-кого за “сприяння” абортам, зокрема на клініки, всіх, хто платить за аборт, або навіть людей, які везуть жінку на процедуру.

“Це замах на доступ жінок до охорони здоров’я та на їхнє право вибору”, — написав у Twitter один із засновників і генеральний директор Lyft Логан Грін. Також він оголосив, що Lyft створить “фонд правової оборони водіїв”, щоб покривати 100% судових витрат, якщо на водіїв служби таксі подадуть до суду. Він сказав, що Lyft також пожертвує 1 мільйон доларів для “Планованого батьківства”, аби “гарантувати, що транспорт ніколи не буде перешкодою для доступу до охорони здоров’я”.

Генеральний директор Uber Дара Хосровшахі повідомив, що його компанія наслідує цей приклад, і подякував Lyft за поштовх до такого рішення.

Проти техаського закону виступили додаток для знайомств Bumble і компанія Match Group, яка володіє Tinder (обидві ці компанії мають штаб-квартиру в Техасі). Вони оголосили про створення фонду допомоги жінкам, які прагнуть зробити аборт.

Генеральна директорка Match Group Шар Дубей заявила: “Компанія, як правило, не займає політичних позицій, якщо це не стосується нашого бізнесу. Але в цьому випадку я особисто як жінка в Техасі не могла мовчати”. 

Читайте також у рубриці Slow news
Користувачам із ЄС не будуть доступні ШІ-функції в iOS 18
Причиною називають вимоги закону про цифрові ринки
Кінофестиваль «Миколайчук Open» оголосив переможців
Вони отримали статуетки фестивалю та грошові винагороди
Виходить друком перше число оновленого журналу «КІНО-КОЛО»
Робота над випуском тривала майже 3 роки
З’явилась безоплатна гаряча лінія із цифрової безпеки
Фахівці консультують з питань онлайн-шахрайства та зламу акаунтів у месенджерах
«Людина зі шрамом. Перевтілення» – з’явилося нове соціальне реаліті-шоу
Учасниками проєкту стали українці, які мають шрами на тілі
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень