fbpx
Slow news

Львівський медіафорум оголосив ювілейну програму

Вхід буде безплатним, а фокусною темою стане пошук сенсів у поляризованому світі
Кірста Олена, 25.04.2024

«Мова для порозуміння: шукати сенси в поляризованому світі» — фокусна тема ювілейної конференції Львівського медіафоруму (LMF), що відбудеться у Львові 16-18 травня.

Львівський медіафорум – це найбільша конференція про медіа та їхніх представників у Східній та Центральній Європі. Її проводять з 2013 року за ініціативи ГО «Львівський медіафорум». Торік організатори змінили формат і зосередилися на питаннях, пов’язаних із важливістю підтримки України під час повномасштабного вторгнення рф.

Програма 10-го LMF складатиметься з двох потоків: Common Language і Common Sense. Упродовж трьох днів спікери та учасники форуму шукатимуть спільну мову й обговорюватимуть, яку роль у цих пошуках відіграють медіа, громадянське суспільство, національні органи влади та дипломати.

Ключовими спікерами події стануть:

Олександра Матвійчук — лауреатка Нобелівської премії миру 2022 року, голова Олександра Матвійчук — лауреатка Нобелівської премії миру 2022 року, голова Центру громадянських свобод, юристка-правозахисниця.

Ґаятрі Чакраворті Співак — американська літературознавиця і філософиня, професорка Колумбійського університету. Співтворчиня теорії постколоніалізму, фокусується, зокрема, на ролі жінки в постколоніальному дискурсі.

Учасники Львівського медіафоруму-2024 зможуть узяти участь у воркшопах, дискусіях, публічних інтерв’ю, презентаціях і майстер-класах. Із повною програмою заходу можна ознайомитися за посиланням.                 

Локація події — одне з укриттів Львова.

Організатори додають, що цього року вхід на конференцію буде безплатним, однак усі охочі зможуть зробити пожертву на розвиток постійної програми психологічної підтримки медіа.

Для участі в 10-му LMF необхідно заповнити форму до 1 травня 2024 року.

Матеріал підготовлено в межах проєкту Strategic Media Support Program, який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Vivat проведе низку заходів на Книжковому Арсеналі
Видавництво вирішило не відмовлятися від участі у фестивалі
Кінофестиваль Миколайчук OPEN оголосив міжнародну конкурсну та ретроспективну програми
Глядацькі абонементи вже з’явились у продажу
Створили нове видавництво Kovyla Publishing
Воно спеціалізується на англомовних книжках про Україну
Створили подкаст про працевлаштування ветеранів і ветеранок
Його мета – надати майданчик для комунікації між ветеранами та роботодавцями
В YouTube Music з’явився конкурент Shazam
Користувачі зможуть шукати пісні, наспівуючи їх
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень