fbpx
Slow news

Львівський медіафорум оголосив ювілейну програму

Вхід буде безплатним, а фокусною темою стане пошук сенсів у поляризованому світі
Кірста Олена, 25.04.2024

«Мова для порозуміння: шукати сенси в поляризованому світі» — фокусна тема ювілейної конференції Львівського медіафоруму (LMF), що відбудеться у Львові 16-18 травня.

Львівський медіафорум – це найбільша конференція про медіа та їхніх представників у Східній та Центральній Європі. Її проводять з 2013 року за ініціативи ГО «Львівський медіафорум». Торік організатори змінили формат і зосередилися на питаннях, пов’язаних із важливістю підтримки України під час повномасштабного вторгнення рф.

Програма 10-го LMF складатиметься з двох потоків: Common Language і Common Sense. Упродовж трьох днів спікери та учасники форуму шукатимуть спільну мову й обговорюватимуть, яку роль у цих пошуках відіграють медіа, громадянське суспільство, національні органи влади та дипломати.

Ключовими спікерами події стануть:

Олександра Матвійчук — лауреатка Нобелівської премії миру 2022 року, голова Олександра Матвійчук — лауреатка Нобелівської премії миру 2022 року, голова Центру громадянських свобод, юристка-правозахисниця.

Ґаятрі Чакраворті Співак — американська літературознавиця і філософиня, професорка Колумбійського університету. Співтворчиня теорії постколоніалізму, фокусується, зокрема, на ролі жінки в постколоніальному дискурсі.

Учасники Львівського медіафоруму-2024 зможуть узяти участь у воркшопах, дискусіях, публічних інтерв’ю, презентаціях і майстер-класах. Із повною програмою заходу можна ознайомитися за посиланням.                 

Локація події — одне з укриттів Львова.

Організатори додають, що цього року вхід на конференцію буде безплатним, однак усі охочі зможуть зробити пожертву на розвиток постійної програми психологічної підтримки медіа.

Для участі в 10-му LMF необхідно заповнити форму до 1 травня 2024 року.

Матеріал підготовлено в межах проєкту Strategic Media Support Program, який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Нові функції месенджерів та інструментів
WhatsApp транскрибує голосові повідомлення, в Signal з’явилися нові функції відеодзвінків, Telegram оновив мінізастосунки, а Google додасть одноразові поштові адреси
Інновації в релігії: штучний інтелект у швейцарській каплиці
ШІ-Ісус може вести діалог із прихожанами 100 різними мовами
Розпочалася нова хвиля кампанії «Розірви Коло» проти домашнього насильства
Вона розвінчує стереотипи про домашнє та гендерно зумовлене насильство та інформує про сервіси допомоги
На одязі Los Angeles Apparel з’явились ярлики з історіями працівників
На них зображені портрети швачок, майстрів і моделей бренду
Gemini Live тепер доступний українською
Інтелектуальний помічник допомагає в роботі з електронною поштою, календарем, картами
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень