fbpx
Slow news

Львівська соціальна школа дизайну Pixlab потрапила у фінал Міжнародної премії ЮНІСЕФ

Її можна підтримати проголосувавши
Мачулка Ангеліна, 08.11.2021

Львівський проєкт соціальної школи дизайну Pixlab вийшов у фінал Міжнародної премії ЮНІСЕФ Cities Inspire Awards у межах ініціативи “Громада, дружня до дітей та молоді”.

Цією премією ЮНІСЕФ нагороджує найбільш креативні й інноваційні ідеї міст, спрямовані на поліпшення життя дітей та молоді.

Соціальну школу дизайну Pixlab створили для молоді віком від 12 до 21 року, яка опинилася у складних життєвих обставинах. За її допомоги хлопці та дівчата могли обрати сферу дизайну як професію та стати конкурентоспроможними спеціалістами.

“Ми з Юрою (Бакаєвим, координатором школи — ред.) розуміли, що у підлітків, які опинилися в складних життєвих обставинах, немає доступу до широкого вибору професій, адже навчальні курси у сфері креативних індустрій є справді дорогими. Нам хотілося, щоб усі ці сучасні професії стали для них доступнішими. Щоб вони змінили коло спілкування, щоб повірили в себе та у власну креативність”, — говорить співзасновниця проєкту Юліана Саврук.

Для цього команда проєкту залучала до проведення курсів різні дизайн-студії та ІТ-компанії, а також благодійні фонди.

Підтримати школу Pixlab, проголосувавши за неї в конкурсі, можна за посиланням. Голосування триватиме до 14 листопада включно.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень