fbpx
Slow news

Львівська бігова спільнота chumaky створила мерч 

Головним елементом є скелет камбали, на якому чумаки малювали обереги
Бондар Каріна, 21.03.2024

Львівська бігова спільнота chumaky випустила власний мерч DROP-01, головним елементом якого став скелет камбали. За легендами, чумаки малювали на ньому ікони-обереги.

«Насправді все почалось із нашої назви, бо без розуміння відповіді на питання “чому чумаки?” ми точно не зможемо пояснити “чому камбала?”», — розповідає Наз Олійник, співзасновник спільноти.


До DROP-01 увійшли білі бігові шкарпетки, біла футболка та лонгслів, чорний худі, які прикрасили об’ємним принтом, нанесеним методом шовкографії, a також брендингом chumaky спереду та ззаду.

«Для нас чумаки символізують авантюризм, витривалість та прагнення до свободи, такі собі вільні підприємці-кочівники. — каже Наз. — Нам відгукується цей вайб, ми собі уявляємо їх дуже цікавими харизматичними персонажами. А ще вони їздили за сіллю, ну а ми бігаємо. Піт, біг і сіль. Така паралель».


Придбати речі з колекції DROP-01 можна в інстаграмі спільноти.

Читай також: Бренд cultoni представив благодійний дроп із зображенням квітів Червоної книги

Матеріали підготовлено в рамках проєкту «Strategic Media Support Program», який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень