fbpx
Slow news

Lush відмовляється від деяких соцмереж у 48 країнах

Причина — токсичне середовище та погана робота алгоритмів
Мачулка Ангеліна, 24.11.2021

Косметична фірма Lush заявила, що деактивує облікові записи в деяких соціальних мережах, доки платформи не “вживуть заходів задля створення безпечнішого середовища” для користувачів.

У компанії заявили, що з 26 листопада 2021 року сторінки бренду в Instagram, Facebook, TikTok і Snapchat будуть закриті. Таку політику запровадять у всіх 48 країнах, де працює Lush. Проте компанія продовжить працювати у Twitter, YouTube і Pinterest “поки що”, оскільки прагне “створити кращі канали спілкування в інших місцях”.

“Канали в соцмережах повинні почати прислухатися до реальності того, як вони впливають на психічне здоров’я людей і якої шкоди завдають через своє тяжіння до того, щоб алгоритм міг постійно створювати контент, незалежно від того, чи корисним він є для користувача”, — говорить Джек Константін, головний цифровий директор і винахідник продуктів Lush.

Раніше Lush уже припиняв вести соцмережі у Великій Британії, і, як говорять представники бренду, це не вплинуло на продажі. Проте через пандемію компанія змушена була повернутися в онлайн, щоб допомогти користувачам замовляти товари. Тепер же Lush планує почасти залишатися в офлайні, незважаючи на майбутні збитки.

“Ми вже знаємо про потенційну втрату продажів у розмірі 10 мільйонів фунтів стерлінгів, і нам потрібно мати можливість їх повернути, — каже Джек Константін. — У нас є рік, щоб спробувати це повернути, і будемо сподіватися, що нам це вдасться”.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень