fbpx
Slow news

Лондонський паб дозволив оплачувати замовлення електронними відходами

Непотрібну техніку можна обміняти на пиво
Мачулка Ангеліна, 15.10.2021

Лондонський pop-up паб The Trade-Inn ввів можливість платити за їжу та напої непотрібними електронними пристроями.

Заклад прийматиме 14 000 видів електронних пристроїв, зокрема старі айфони. Їх потім ремонтуватимуть для майбутнього повторного використання та продажу — цим займеться екокомпанія Spring. Крім того, компанія установлює автомати для збору непотрібних електроприладів і займається їх ресайклінгом.

Першою відвідувачкою The Trade-Inn стала модель і екоактивістка Дейзі Лоу. Вона говорить: “Важливо, що коли ми закінчимо роботу зі старими технологіями, вони повернуться в обіг і їх зможе використовувати хтось інший. The Trade-Inn — це цікавий спосіб продемонструвати цінність наших старих речей. Я обміняла свій старий смартфон, і для мене велике щастя — відправити його в новий будинок”. 

Паб у Шоредічі відкритий для відвідувачів з 12 по 16 жовтня. Зокрема, він працював у Міжнародний день електронних відходів (14 жовтня), метою якого є підвищення обізнаності про важливість відповідального перероблення електронних пристроїв.

Згідно зі звітом Глобального монітора електронних відходів британці щороку накопичують 1,6 млн тонн технічних відходів. Це означає, що кожен дорослий житель Британії щороку виробляє близько 23,9 кг електровідходів.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень