fbpx
Slow news

Ліванська газета An-Nahar надрукувала тираж чорнилами з кров’ю

Це символізує політичну ситуацію в країні
Коськовецька Аліна, 19.02.2021

До Дня закоханих ліванське видання An-Nahar випустило газету, на якій перша сторінка надрукувана чорнилом зі справжньою кров’ю. Так редакція провела паралель між коханням, пам’яттю та опором.

Випуск Bloodline Edition містить на головній сторінці зображення кедра, символу Лівану, який росте з анатомічно правильного серця. Так редакція описує вбивство ліванського прем’єр-міністра Рафіка Харірі 14 лютого 2005 року, що стало причиною суспільного розколу країни.

Підготувала випуск газети An-Nahar агенція Impact BBDO. Відтоді він став центральним символом руху за справедливість End the Bleed.

“Ліван — країна, що стікає кров’ю. Навіть Валентинів день для нас заплямований кров’ю, оскільки саме цього дня сталося вбивство прем’єр-міністра. Але навіть у найскладніші часи все це не зупинить нас, щоб висловити любов до своєї країни. У День святого Валентина газета An-Nahar випустила Bloodline Edition як послання любові, пам’яті та спротиву.

Тому ми і надрукували цю газету чорнилом, змішаним зі справжньою кров’ю. Це — данина всій тій крові, яку проливали у боротьбі за справедливість, і нагода запитати самих себе, чи любимо ми й досі цю країну, попри її нинішній занепад. Також це стало посланням руху опору: #EndTheBleed”, — зазначає креативна команда проєкту.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень