fbpx
Slow news

Люди краще сприймають друковану рекламу, ніж цифрову

Це виявили американські маркетологи
Ольга Сакали, 20.10.2021

Маркетологи американської компанії Storyblok провели експеримент, в якому визначили, що через тиждень люди краще запам’ятовують друковану рекламу, ніж представлену в інтернеті. Експеримент провели з проміжком у тиждень. Як вважають маркетологи, саме стільки часу проходить між тим, як людина вперше бачить рекламу продукції, і тим, як купує її.

Дослідники показували людям друковану та онлайн-рекламу, відстежували рух їхніх очей і частоту серцевих скорочень. Потім ті доповідали, що з представлених реклам вони запам’ятали. Наступного тижня показували ті ж самі рекламні оголошення — сканували мозок через фМРТ (функціональна магнітно-резонансна томографія), щоб визначити активність пам’яті, та знову запитували, що люди запам’ятали про саму рекламу і рекламовану продукцію. Експеримент виявив, що люди довше розглядали друковану рекламу — розширення зіниць та біометричні показники свідчили про більшу зацікавленість.

Маркетологи пояснюють це тим, що ми активніше взаємодіємо з друкованою продукцією — торкаємося її та таким чином створюємо нові асоціації.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень