fbpx
Slow news

LitCom створила аудіоантологію сучасної української поезії «доДому»

З нагоди першого Національного тижня читання поезії
Бондар Каріна, 19.03.2024

Українська читацька соцмережа LitCom створила аудіоантологію сучасної української поезії «доДому».

Презентація «доДому» відбувається з нагоди першого Національного тижня читання поезії, який організував «Український інститут книги».

Збірка містить тексти 30 сучасних українських поетів та поеток: Сергія Жадана, Катерини Калитко, Мар’яни Савки, Галини Крук, Дмитра Лазуткіна, Ольги Ольхової, Ярини Чорногуз, Максима Кривцова, Сергія «Колоса» Мартинюка, Павла Коробчука.

Їх начитали актори Римма Зюбіна та Олексій Гнатковський. Саунд-дизайн проєкту створив композитор-експериментатор Олексій Мікрюков.

Послухати антологію можна безплатно з 21 березня в мобільному застосунку LitCom (Android та iOS).

Читай також: Як видавництва працюють з дизайнами обкладинок української класики

Матеріали підготовлено в рамках проєкту «Strategic Media Support Program», який реалізує Львівський медіафорум за фінансової підтримки People in Need (PIN) та Pioneer Foundation.

Читайте також у рубриці Slow news
Google Images змінює дизайн і додає створення зображень за допомогою ШІ
Новий інтерфейс пропонує персоналізовану стрічку, колекції для збереження ідей та можливість створювати власні зображення безпосередньо в пошуку
2026 What Matters Report: як люди у світі перевизначають власну ідентичність
Дослідження охопило 16 країн і визначило три ключові тренди, які впливають на самоідентифікацію людей
Відбудеться благодійний забіг Race for the Cure на підтримку жінок із раком грудної залози
Долучитися можна в Києві, Львові або онлайн, обравши одну з кількох дистанцій
Центр ініціатив «Повернись живим» відкрив набір на курс із розвитку адаптивного спорту
Безоплатна програма орієнтована на ветеранів, спортивні клуби, громадські організації та всіх, хто планує розвивати адаптивний спорт у своїй громаді
Valentino Beauty перетворив Париж на літній ярмарок
Колекцію Hair & Body Mists представили імерсивним туром, що триватиме в Європі до початку серпня
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень