fbpx
Slow news

“Ліга проти раку” в Перу розклеїла застережні наліпки на зображення сонця

Щоб нагадати про важливість сонцезахисного крему
Мачулка Ангеліна, 18.02.2022

Перуанська організація з охорони здоров’я “Ліга проти раку” й агенція Havas Peru запустили кампанію про користь нанесення сонцезахисного крему.

Кампанія має назву “Сонячні восьмикутники” (Solar Octagons). У Перу на пакованні їжі обов’язково має бути чорний восьмикутник. Цей знак попереджає споживача про небезпечні властивості їжі — наприклад, великий вміст цукру. За аналогією на відео та зображення із сонцем “Ліга проти раку” наклеїла восьмикутники, що означають “Високий ризик утворення раку” та “Високе UV-випромінювання”.

“Сонце, яке освітлює нас і дає нам життя, у надлишку також шкодить. І якщо не піклуватися про себе, воно може бути дуже небезпечним”, — пояснює Маурісіо Фернандес-Мальдонадо, головний креативний директор Havas Group Peru.

“Рак шкіри — це захворювання, якому ми нині можемо запобігти. Лише 15% перуанських домогосподарств купують сонцезахисні засоби, тобто з кожних 10 домогосподарств лише 1,5 захищені від цього шкідливого впливу”, — говорить Адольфо Даммерт, президент “Ліги проти раку”.

Кампанію запустили 6 січня. Відео та зображення показуватимуть в інтернеті, а на пляжах Перу розвісять тематичні плакати.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень