fbpx
Slow news

Leo Burnett Ukraine розробила бренд-айдентику для Центру національного спротиву

Щоб розповісти українцям про діяльність центру та корисні навички, які можуть здобути цивільні
Кірста Олена, 05.07.2024

Агенція Leo Burnett Ukraine розпочала співпрацю із Центром національного спротиву й розробила для нього комунікаційну платформу та бренд-айдентику.

Агенція створила гасло «Навчимо захищати своє» – він про персональну сильну мотивацію, що об’єднала всіх українців від початку повномасштабного вторгнення для самозахисту, захисту власної родини, рідних, домівки, справи, своєї землі.

«Це повідомлення є одночасно закликом до усвідомлення, що захист рідного і найдорожчого – це справа кожного. В умовах довготривалого протистояння цьому треба навчатися всім: жінкам і чоловікам, студентам і бізнесменам», – додають в Leo Burnett Ukraine.

За словами творців, це гасло може змінюватися й персоналізуватися:

  • Навчимо захищати своє
  • Навчимо захищати кохання
  • Навчимо захищати свою родину
  • Навчимо захищати свій дім
  • Навчимо захищати свій бізнес
  • Навчимо захищати свою землю

В агенції також додали, що логотип, створений для Центру нацспротиву, алегорично у вигляді монограми відтворює відчуття захисту, сили, єднання.

Основний символ – це монограма перших літер двох складових назви «НАЦСПРОТИВ» і взаємодія графеми характерної літери Н з нахиленим штрихом («Національний») із повернутою в протилежний бік літерою С («Спротив»). Лігатура двох літер побудована на комбінації жовтого та блакитного кольорів. Синій прямокутний елемент із заокругленими кутами щільно з’єднаний із жовтими штрихами літери Н, яка символізує сучасну українську націю, що прагне зберегти ідентичність і продовжує виборювати свою незалежність зі зброєю в руках, як і понад сто років тому, під час визвольної боротьби, коли українська графема повернулася до нас зі сторінок стародавніх рукописів і стін Святої Софії. Літера щільно заповнює праву половину контрформи «протилежної» С, а розгорнута в інший бік апертура синьої літери ніби утримує нахилений з’єднувальний штрих літери Н, чим символізує стійкість, захист, силу, жертовність і готовність до спротиву, – додав Дмитро Стадніченко, дизайнер Leo Burnett Ukraine.

На основі розробленого фірмового стилю центру агенція створила вебсайт, що в легкій формі розповідає про доступні безоплатні програми навчання і дає можливість записатися на курс.

Читайте також у рубриці Slow news
Короткі метри з Миколайчук OPEN покажуть в Українському домі
Покази відбудуться в межах Одеського міжнародного кінофестивалю від Української кіношколи
Електромобілі врятували австралійців від блекауту
16 транспортних засобів заживили ціле місто
У Луцьку відбудеться Міжнародний літературний  фестиваль «Фронтера»
У межах заходу об’єднаються літератори, перекладачі та медійники з України й закордону
У WhatsApp з’явиться перекладач і транскрибування голосових повідомлень
Наразі триває бета-тестування програми
Franchise Group спільно із Superhumans готують соціальний проєкт
Його мета – створити ідеї бізнесу для ветеранів
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень