fbpx
Slow news

LEGO випускає конструктор — гоночну машину McLaren Formula 1

У ньому є рульове керування, модель двигуна та рухомі поршні
Мачулка Ангеліна, 11.02.2022

LEGO та британська команда “Формули-1” McLaren Racing випустили контруктор — гоночну машину LEGO Technic McLaren Formula 1.

Конструктор створили зі збереженням усіх пропорцій машини-оригіналу. Готова машина 13 см заввишки, 65 см завдовжки та 27 см завширшки. Модель, що складається з 1432 деталей, укомплектована спонсорськими наліпками від McLaren Racing. Конструктор, як і оригінал, має модель циліндрового двигуна V6 із рухомими поршнями; кермо, що активується з кабіни, підвіску та блокування диференціала.

“Ми раді представити незвичайну модель LEGO Technic нашого автомобіля McLaren F1: веселого та захопливого продукту, який надає шанувальникам практичну інтерпретацію нового дизайну автомобіля F1 2022 року. Це стало можливим завдяки спритній співпраці з командою the LEGO Group, яка справді перейняла дух нашого сміливого підходу до дизайну. Кінцевий продукт має фантастичний вигляд, і ми не можемо дочекатися, щоб зробити його доступним для наших шанувальників”, — говорить про співпрацю Джеймс Кі, виконавчий директор із технічних питань McLaren Racing.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень