fbpx
Slow news

LEGO Foundation виділила $13,6 млн на підтримку української освіти й дітей

Пожертву скоординували з Українським освітнім кластером і МОН
Мачулка Ангеліна, 05.09.2022

LEGO Foundation пожертвує 100 мільйонів данських крон (приблизно $13,6 млн) на підтримку реабілітації та відбудови системи освіти в Україні, а також на задоволення освітніх потреб дітей і сімей, які втекли від війни в сусідні країни.

Пожертва спрямована на те, щоб українські діти мали можливість продовжувати навчання протягом критично важливих для них років розвитку, а також щоб забезпечити наявність психіатричної та психосоціальної підтримки.

Гроші розподілять через Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), MHPSS Collaborative і Peppy Pals та інші організації, які вже працюють в Україні. LEGO Foundation також безпосередньо передасть обладнання навчальним закладам.

“Розпочинаючи новий навчальний рік в Україні, ми повинні усвідомлювати, наскільки інакшим він буде для багатьох наших дітей. Традиційно цей день відзначають у класі Першим дзвоником, який підкреслює важливість освіти дітей для успішного майбутнього України.

Ця пожертва спрямована на те, щоб українські діти, як в Україні, так і в сусідніх країнах, таких як Молдова та Румунія, могли продовжувати свою освіту, незважаючи на серйозні перешкоди, яких вони зазнали через війну, а до цього глобальну пандемію”, — говорить Оксана Рома, регіональна менеджерка The LEGO Foundation в Україні.

З початку повномасштабної війни близько 12,4 мільйона людей були переміщені, а для 3,6 мільйона українських дітей навчання було зірвано. Понад 2300 навчальних закладів наразі постраждали від бомбардувань і обстрілів під час війни, 286 з них повністю зруйновано.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень