fbpx
Slow news

Lay’s та “Життєлюб” запустили проєкт для втілення мрій літніх людей

Політати на повітряній кулі, навчитися танцювати танго чи покататися на мотоциклі
Коротенко Оля, 02.06.2021

У червні та липні в Україні пройде соціальна ініціатива “Ділися усмішкою з Lay’s”. Протягом проєкту бренд Lay’s перераховуватиме до благодійного фонду “Життєлюб” одну гривню з кожної купленої пачки чипсів.

Ці кошти підуть на забезпечення пенсіонерів продуктовими наборами та на втілення їхніх мрій. Продовженням ініціативи стане фотопроєкт “Зіркові Ба та Ді”, у якому візьмуть участь українські співаки, актори та відомі діячі разом зі своїми бабусями й дідусями.

Мета проєкту — допомогти людям поважного віку з усієї України та здійснити їхні заповітні мрії: політати на повітряній кулі, навчитися танцювати танго чи покататися на мотоциклі.

“Чомусь вважається, що мрії — лише для молоді. Мовляв, тільки в юності можна мріяти про стрибок із парашутом, підкорювати гори та опановувати нові музичні інструменти. А людям на пенсії лишається лише дивитися серіали по телевізору та доглядати грядку. Але це зовсім не так. Зараз мені 65, і я все ще мрію”, — ділиться Антоніна Рябчун, життєлюбка й обличчя проєкту.

“Соціальний проєкт «Ділися усмішкою» об’єднає всіх небайдужих заради великої мети — підтримати людей поважного віку та здійснити їхні великі й маленькі мрії. Однак ми розуміємо, що важко мріяти, поки не задоволені базові потреби. Тому протягом трьох літніх місяців будемо забезпечувати продуктовими наборами одиноких Ба та Ді з двадцятьох містечок України”, — коментує Уляна Кравченко, менеджерка з маркетингу Lay’s.

Кожен охочий може приєднатися до ініціативи: придбати чипси Lay’s або зробити на сайті донат у БФ “Життєлюб”.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень