fbpx
Slow news

Китайці бойкотують H&M у соцмережах

Через заборону використання бавовни з місцевих земель
Альтман Дарина, 26.03.2021

У Китаї користувачі соцмереж закликають до бойкоту компанії Hennes & Mauritz (H&M), оскільки ті відмовились використовувати бавовну з Сіньцзяну.

Користувачі китайської платформи Weibo, що подібна до Twitter, почали звертатися до компанії після того, як H&M оголосив, що припиняє постачати бавовну з регіону. У заяві бренд зазначив, що стурбований заявами громадських організацій та ЗМІ, що повідомляють про примусову працю та дискримінацію етнорелігійних меншин.

Китайські амбасадори почали відмовлятися від співпраці з H&M. Користувачі Weibo, серед яких є представники урядущої комуністичної партії, звинуватили компанію у наклепі: “Хочете заробляти гроші в Китаї, поширюючи неправдиві чутки та бойкотуючи постачі бавовни з провінції Сіньцзян? Це спроба прийняти бажане за дійсне”.

США та деякі інші західні країни звинувачують Китай в ув’язненні в таборах майже мільйона мусульман-уйгурів та примушуванні їх до праці. Цього тижня США, Велика Британія, Канада та Європейський Союз ввели санкції проти Китаю через передбачувані порушення прав людини.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень