Slow news

Китайський торговельний майданчик запустив проєкт для людей з однією ногою

Там можна купити лише один черевик і не переплачувати
Мачулка Ангеліна, 03.11.2021

Китайський торговельний майданчик Tmall запустив проєкт One Shoe Project — він допоможе людям з однією ногою підібрати собі лише один черевик замість пари.

Для цієї кампанії Tmall досліджував, як люди з однією ногою купують взуття. Найбільшою проблемою для китайців є те, що доводиться купувати пару черевиків, хоча в одному немає потреби. Тому маркетплейс розпочав співпрацю з брендами, щоб створити “одинарне” взуття. Купити можна окремо лівий або правий черевик за половину ціни звичайної пари.

На момент запуску One Shoe Project сертифікований і схвалений Федерацією людей з інвалідністю Китаю. Серед брендів, які беруть участь у програмі, — Reebok, Skecher і ECCO.

Читайте також у рубриці Slow news
Промо
EVA.UA презентувала кампанію «Хто б знав» про асортимент платформи
Серія відеороликів показує покупцям, що на платформі є значно більше товарів, ніж традиційно асоціюється з брендом EVA
Sephora запровадила «Тихі години» у своїх магазинах по всьому світу
У визначені години магазини зменшують гучність музики та кількість візуальних подразників, щоб створити спокійніше середовище для покупців
Бренд crumb. випустив balmer, натхнений дзеркальною маскою британського художника Фредді Яунера
Дзеркальне паковання відображає місто, людей і рух, пропонуючи змістити увагу із себе на навколишній світ
Marie Claire Ukraine тестує ШІ-озвучування матеріалів
Нова функція зокрема має зробити матеріали доступнішими для людей із порушеннями зору та труднощами читання
Фільм Марії Пономарьової «По батькові» відібрали до конкурсної програми TIFF у Торонто
Стрічка розповідає про режисерку, яка намагається з’ясувати причину зникнення свого по батькові з міжнародних документів
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень