fbpx
Slow news

Київстар разом з Microsoft створили продукт для роботи з діджитал-контентом

Він дасть змогу автоматизувати доступ до всієї аналітики YouTube
Бондар Каріна, 25.05.2023

Starlight Media, Київстар та Microsoft у партнерстві створили новий дата-центричний продукт Data Ware House для роботи з аналітикою та діджитал-контентом.

Data Ware House дасть змогу автоматизувати доступ до всієї аналітики YouTube та отримувати всі найважливіші дані: про аудиторію, перегляди, доходи, сегментацію за каналами, проєкти й геолокації — в одному вікні та в реальному часі.

“Ми починаємо реалізацію нової digital-стратегії, основою якої стануть контентний та дата-центричний підходи. Data Wate House — важливий приклад інноваційного рішення, що завдяки якісній роботі з даними дасть змогу змінити наші підходи як до оцінки потенціалу кожної одиниці контенту, так і до ухвалення рішень щодо створення нових проєктів”, — каже Віталій Гусєв, головний операційний директор Starlight Media, член Правління, відповідальний за Starlight Production та Digital.

Очікується, що інструмент стане важливою основою для поліпшення ефективності роботи в діджитал з телевізійними проєктами та створення digital-only контенту Starlight Media як для української, так і для міжнародної аудиторії користувачів.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень