fbpx
Slow news

Київські волонтери купили для студентів і пенсіонерів тисячі квитків у музеї столиці

На це витратили 320 тисяч гривень
Мачулка Ангеліна, 04.01.2023

Київські волонтери придбали тисячі квитків у музеї столиці для пільгових категорій населення — студентів і пенсіонерів.

Ініціатива “Культурні канікули” покликана підтримати музеї, які страждають від зменшення кількості відвідувачів через війну. Також проєкт допоможе цікавіше провести свята тим людям, які не можуть забезпечити собі культурний відпочинок.

Усього волонтери купили по 1000 квитків у чотири музеї: Національний науково-природничий музей НАН України, Національний музей історії України, Національний музей Тараса Шевченка та Національний заповідник “Софія Київська”. На це витратили 320 тисяч гривень, які зібрали як благодійні пожертви.

Музейні заклади розташовані поблизу станцій метро “Золоті ворота” й “Театральна”, які працюють як укриття під час повітряних тривог.

Пізніше до проєкту долучилися ще два музеї — Літературно-меморіальний будинок-музей Тараса Шевченка та Меморіальний будинок-музей Шевченка. Вони також виділили по тисячі безплатних квитків для студентів і пенсіонерів.

“Небагато речей, що створює людина, можна назвати вічними. Але це не про мистецтво. Саме воно є інструментом передання моральних цінностей, історії народу, культури та традицій. Поки багато людей дивляться документальне кіно або розважальні шоу на Youtube Premium під час блекауту, пільгові верстви населення не мають можливості для культурного дозвілля взагалі”, — говорять волонтери.

Скористатися безплатними квитками можна з 2 по 15 січня. Дізнатися про їх наявність можна в касах музеїв.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень