fbpx
Slow news/Slow news

Квартиру в Боготі обставили річковим сміттям

Щоб привернути увагу населення до забруднення довкілля
Данилюк Даяна, 27.10.2020

Рекламна агенція McCann Worldgroup Colombia за підтримки Банку Боготи та організації Bogotá River Group Alliance обставила квартиру річковим сміттям. Кампанію запустили, щоб привернути увагу до проблеми забруднення довкілля.

Креативна команда винайняла квартиру в центрі міста та повністю декорувала її сміттям. Диван та ліжко знайшли на березі річки, а холодильник та пральну машину придбали на звалищі, власники якого продають відходи з річки на запчастини.

Щомісяця з річки Богота дістають понад 270 тонн сміття. Від неї залежать 28% сільського господарства та 8% енергетики, а також життя мільйонів фермерських родин. 

У межах кампанії квартиру також показували по телебаченню. За словами артдиректора McCann Хаїро Рестрепо, ведучий програми, стоячи серед мотлоху, сильно контрастував на тлі своїх колег в охайних квартирах. Люди відчували огиду під час перегляду. Але після того, як дізнавалися, що весь декор був виловлений з річки, дуже дивувалися. 

Один з меседжів кампанії — показати людям, що вони також є співдизайнерами квартири і їхній обов’язок — допомогти очистити річку. 

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень