fbpx
Slow news

“Кураж” запустив благодійний збір коштів у форматі розіграшу

Він присвячений ментальному здоров’ю і допоможе постраждалим у Луганській області
Ольга Сакали, 08.10.2021

“Кураж” проведе благодійний розіграш 16 та 17 жовтня з нагоди свого шостого дня народження.

Цього року благодійний збір присвятили психологічному та ментальному здоров’ю, тож зібрані кошти “Кураж” передасть проєкту з психологічної допомоги постраждалим сім’ям в Луганській області. Проєкт реалізовує ГО СОС Дитячі Містечка Україна.

“Кураж” розігруватиме 41 подарунок, серед яких побутова техніка, сертифікати на одяг, вечері в закладах, концерти й політ на вищий пілотаж. Щоб взяти участь у розіграші, треба зробити донат сумою від 50 грн на платформі Dobro.ua до 23:00 17 жовтня. Кількість таких благодійних внесків не обмежена — чим їх більше, тим більше шансів на перемогу.

Результати оголосять 18 жовтня о 16:00 у прямому ефірі на сторінці “Куражу”. Взяти участь у розіграші зможуть тільки повнолітні.

Цей проєкт з психологічного здоров’я “Кураж” обрав на тендерній основі перед тим, як зупинити захід на безстроковий період. Раніше івент уже долучався до підтримки благодійних проєктів. Так, цього року у межах річної ініціативи “Кurazh х Ксенія Шнайдер opportunity corner” він зібрав кошти для заміни швейного обладнання у Київському фаховому коледжі прикладних наук.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень