fbpx
Slow news

“Кураж” та Aperol запускають проєкт, присвячений літу

Він розпочнеться 19 червня
Мачулка Ангеліна, 09.06.2021

“Кураж” разом із Aperol запускають новий проєкт “Літо з Aperol на Куражі”. Він присвячений початку літа та триватиме місяць.

Спецпроєкт міститиме онлайн та офлайн-заходи. Його запуск відбудеться під час події “Кураж #ELECTROLETO” 19-20 червня.

Для проєкту підготують спеціальну стінку бажань, де гості заходу зможуть висловити свої мрії та плани, продовживши фразу “Цього літа я…”. Автор найкращого фото на тлі стіни отримає річний запас Aperol.

На “Куражі” гратимуть артисти й діджеї під редактурою LOW Partry, а також виступить шведський діджей Axel Boman. 

Після заходу всі діджей-сети будуть доступні в профайлах “Куражу” на Apple Music, Spotify, SoundCloud.

Читайте також у рубриці Slow news
У Шотландії створили колекцію дитячого одягу, що враховує сенсорні потреби дітей з аутизмом
Одяг має м’які тканини, пласкі шви, вбудовані тактильні елементи для саморегуляції та QR-коди замість звичних етикеток
На ВДНГ відбудеться благодійна донорська акція в межах проєкту «КіноПульс»
Учасники зможуть здати кров для потреб Інституту Амосова, відтак відвідати показ фільму «Яремчук. Незрівнянний світ краси»
ГО «Землячки» та спікерка парламенту Латвії оголосили про старт міжнародної кампанії на підтримку українських захисниць
Ініціатива передбачає міжнародний збір коштів, виставку, участь у фестивалі LAMPA та інформаційну кампанію в Латвії й Україні
Вийшов трейлер документального фільму «Кузьма: Страшно веселий»
Стрічка про творчий шлях і життя фронтмена гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка вийде в прокат 13 серпня
Французи перетворили шум футбольного стадіону на звук, який допомагає заснути
Проєкт покликаний допомогти вболівальникам дивитися нічні матчі ЧС-2026, не заважаючи спати близьким
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень