Slow news

“Крим — це CRIME Росії”: Banda розробили ідею для міжнародної ініціативи

Її мета — донести питання анексії Криму до всього світу
Альтман Дарина, 26.02.2021

Banda Agency розробили ідею для міжнародної ініціативи за деокупацію Криму. Сьогодні, 26 лютого, в День спротиву російській окупації Криму та Севастополя, стартує ініціатива “CRIME(A)”. Її мета — донести питання незаконної спроби анексії Криму до людей, компаній та організацій по всьому світу.

“Цим проєктом ми хотіли почати свого роду міжнародний референдум, щоб люди за межами цього конфлікту могли дізнатися про те, що відбувається і висловити свою підтримку. Хочемо переписати результати фейкового референдуму 2014 року, «переписавши» назву півострова на картах світу. Ідея анексувати букву і проявити суть дій Росії дуже сильна і лаконічна до скрипу. Моя сім’я, як одні з тисяч постраждалих від цих подій, уже поставила свої галочки на підтримку CRIME(A)”, — прокоментувала креативна директорка Banda Олександра Дорогунцова.

Підтримати маніфест “Про злочини Росії в Криму” можна на сайті crimea.support. Також можна поширити інформацію про CRIME(A) в соцмережах за хештегом #CRIME_A.

“Українські дипломати щоденно тримають Крим у фокусі міжнародної уваги. Тому ми без вагань долучилися до цієї важливої ініціативи. На моє переконання, вона дозволить розповісти світові про злочини Росії у новий, нестандартний, але доступний спосіб”, — заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Читайте також у рубриці Slow news
KATSURINA та «Японський Привіт» проведуть Japanese Market у Києві
Гостям запропонують японські страви, напої, майстер-класи, а також представлять лімітований дроп
«Клуб Добродіїв» представив відеоманіфест до 10-річчя та створив спільноту регулярної підтримки
Відеоманіфест розповідає реальні історії підлітків, яких підтримував фонд
«Дикий театр» влаштує «Хвостаті читання» на підтримку тварин, евакуйованих із зони бойових дій
На ВДНГ читатимуть п’єсу Наталки Блок «Сірий Камінець» у постановці Ніни Змерзлої, а зібрані кошти передадуть на допомогу тваринам
Пасажири окремих рейсів Укрзалізниці можуть замовити книжку під час купівлі квитка
Ініціатива покликана підтримати українських видавців, які регулярно зазнають втрат через обстріли
Відео Василя Байдака лягло в основу нового креативу UAnimals про адопцію тварин
Слова стендап-коміка перетворили на звернення від імені котів і собак, які чекають на дім та своїх людей
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень