fbpx
Slow news

Креативний директор Banda Agency ввійшов у сотню найкращих креативників за версією Adweek

За роботу проти пропаганди рф
Мачулка Ангеліна, 13.06.2022

Співзасновник і креативний директор Banda Agency Павло Вржещ потрапив до списку найкращих креативників за версією Adweek.

Павла Вржеща відзначили за роботу його агенції Banda під час війни та відсіч російській пропагандистській машині. Зокрема, відзначили міжнародний проєкт Brave Ukraine, який показував хоробрість української нації.

“Для нас було важливо зосередитися на повідомленні, яке буде максимально ефективним зараз і в майбутньому. Що краще відгукнеться, що додасть сили та підніме моральний дух? Без сумніву, це українська хоробрість. Без цього не буде свободи; не було б і України. А українська хоробрість сьогодні безпрецедентна: хоробрість військових, хоробрість простих людей, наших міст. Немає країн, які готові воювати проти росії, а Україна воює, і ми це робимо успішно. Це наша ДНК, наш національний ресурс. Тепер усі знають, що бути хоробрим — це бути українцем”, — говорив про Brave Ukraine сам Вржещ.

До списку Adweek Creative 100 потрапляють “найкращі таланти сьогодення в галузі маркетингу, медіа та культури”, які пропонують найбільші інновації та дарують натхнення.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень