fbpx
Slow news

Креативна агенція ANGRY розробила айдентику для Маріїнського палацу

Палац відкриють 4 вересня після 17 років реставрації
Альтман Дарина, 02.09.2020

Креативна агенція ANGRY розробила систему візуальної ідентифікації для Маріїнського палацу. Вже 4 вересня палац уперше відкриють для екскурсій. Реставрація тривала з 2003 року.

Маріїнський палац побудували в 1572 році, і його історичне надбання покладено в основу візуального стилю. Головні елементи – стилізований фасад палацу та динамічний фундамент, що виконує роль таймлайну: що про давніші часи розповідається, то нижче опускається фундамент.

Сергій Малик,
креативний директор агенції ANGRY

“Уперше за 268 років палац відкриється для всіх українців і всіх туристів. До сьогодні в Маріїнського палацу не було айдентики, а більшість українців навіть і не бачили його зблизька. Тому ми вирішили, що логотип повинен обігравати фасад палацу, – розповідає креативний директор агенції ANGRY Сергій Малик. – Так кожне промо, будь-яка поліграфічна продукція, кожен музейний матеріал чи сувенірка працюватиме на впізнаваність пам’ятки. Це звична для світу практика, якою скористалися, наприклад, паризький Центр Жоржа Помпіду, Сіднейський оперний театр, лондонський Тауер тощо.”

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень