fbpx
Slow news

Користувачів Instagram в Україні більше, ніж Facebook — дослідження

17,3 млн юзерів у Instagram та 10,7 млн у Facebook
Ольга Сакали, 20.01.2022

Instagram уперше випередив Facebook за кількістю користувачів в Україні. Дослідження провела комунікаційна агенція plusone social impact.

За останні пів року українська аудиторія Instagram зросла на 2,3 млн та сьогодні становить 17,3 млн користувачів. Аудиторія Facebook за цей час зросла на 800 тисяч, і на сьогодні цією соцмережею користується 16,8 млн українців. З них Facebook Messenger користується усього 10,7 млн осіб.

Instagram активно користуються в усіх обласних центрах. Найвищі показники проникнення соцмережі в Києві (+10%), Івано-Франківську (+7,8%) і Запоріжжі (+6,8%). Серед областей лідирують Київська (+10%) та Львівська (+3,5%).

Користувачів Facebook стало менше у восьми містах — наприклад, у Луцьку (-8,1%) та у Львові (-3,3%). Активно користуватися цією соцмережею почали в Одесі (+5,8%), Сумах (+3,1%) та Києві (+3,1%). А в областях падіння у Facebook зафіксовано у Дніпропетровській (-0,1%) та Львівській областях (-0,3%).

Facebook популярніший у 14 областях з 22, а Instagram частіше користуються у Харківській, Київській, Запорізькій, Дніпропетровській, Чернівецькій та Рівненській областях.

Приріст аудиторії Instagram у більшості вікових груп переважає над Facebook. Водночас у межах старшої аудиторії Facebook має кращі показники. В обох соцмережах жіноча аудиторія за кількістю перевищує чоловічу, проте серед нових користувачів Instagram чоловіків більше в кожній віковій категорії.

Десктопна версія Facebook у всіх сегментах не перевищує 15% — користувачі або мають застосунок на телефоні, або переходять у соцмережу за лінком.

Серед повнолітньої аудиторії найпопулярнішою соцмережею є YouTube (23,5 млн), а користувачі віком 18-24 найчастіше користуються TikTok (5,5 млн).

Читайте також у рубриці Slow news
Користувачам із ЄС не будуть доступні ШІ-функції в iOS 18
Причиною називають вимоги закону про цифрові ринки
Кінофестиваль «Миколайчук Open» оголосив переможців
Вони отримали статуетки фестивалю та грошові винагороди
Виходить друком перше число оновленого журналу «КІНО-КОЛО»
Робота над випуском тривала майже 3 роки
З’явилась безоплатна гаряча лінія із цифрової безпеки
Фахівці консультують з питань онлайн-шахрайства та зламу акаунтів у месенджерах
«Людина зі шрамом. Перевтілення» – з’явилося нове соціальне реаліті-шоу
Учасниками проєкту стали українці, які мають шрами на тілі
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень