fbpx
Slow news

Користувачів Instagram в Україні більше, ніж Facebook — дослідження

17,3 млн юзерів у Instagram та 10,7 млн у Facebook
Ольга Сакали, 20.01.2022

Instagram уперше випередив Facebook за кількістю користувачів в Україні. Дослідження провела комунікаційна агенція plusone social impact.

За останні пів року українська аудиторія Instagram зросла на 2,3 млн та сьогодні становить 17,3 млн користувачів. Аудиторія Facebook за цей час зросла на 800 тисяч, і на сьогодні цією соцмережею користується 16,8 млн українців. З них Facebook Messenger користується усього 10,7 млн осіб.

Instagram активно користуються в усіх обласних центрах. Найвищі показники проникнення соцмережі в Києві (+10%), Івано-Франківську (+7,8%) і Запоріжжі (+6,8%). Серед областей лідирують Київська (+10%) та Львівська (+3,5%).

Користувачів Facebook стало менше у восьми містах — наприклад, у Луцьку (-8,1%) та у Львові (-3,3%). Активно користуватися цією соцмережею почали в Одесі (+5,8%), Сумах (+3,1%) та Києві (+3,1%). А в областях падіння у Facebook зафіксовано у Дніпропетровській (-0,1%) та Львівській областях (-0,3%).

Facebook популярніший у 14 областях з 22, а Instagram частіше користуються у Харківській, Київській, Запорізькій, Дніпропетровській, Чернівецькій та Рівненській областях.

Приріст аудиторії Instagram у більшості вікових груп переважає над Facebook. Водночас у межах старшої аудиторії Facebook має кращі показники. В обох соцмережах жіноча аудиторія за кількістю перевищує чоловічу, проте серед нових користувачів Instagram чоловіків більше в кожній віковій категорії.

Десктопна версія Facebook у всіх сегментах не перевищує 15% — користувачі або мають застосунок на телефоні, або переходять у соцмережу за лінком.

Серед повнолітньої аудиторії найпопулярнішою соцмережею є YouTube (23,5 млн), а користувачі віком 18-24 найчастіше користуються TikTok (5,5 млн).

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень