fbpx
Slow news

Користувачі iOS зможуть видаляти свій акаунт Instagram прямо в мобільному додатку

Нова опція відповідає оновленим рекомендаціям Apple
Мачулка Ангеліна, 04.07.2022

Користувачі iOS зможуть видаляти або деактивувати свій акаунт в Instagram в мобільному додатку.

Нову функцію запустили, щоб додаток відповідав оновленим рекомендаціям для Apple App Store — тепер вони зобов’язують усі програми, які пропонують створення облікового запису, передбачати також можливість видалення облікового запису в додатку. Раніше видалити свій акаунт можна було лише в десктопній версії Instagram.

Після того, як користувач вирішить видалити обліковий запис, йому дадуть ще 30 днів, під час яких можна буде передумати й повернути свій додаток.

Зміна правил для програм Apple вступить у силу 30 червня 2022 року.

“Якщо ваш додаток підтримує створення облікового запису, ви також повинні запропонувати видалення облікового запису в додатку. Додатки можуть не вимагати від користувачів введення особистої інформації для роботи, за винятком випадків, коли це безпосередньо стосується основної функції додатка або є вимогою закону”, — ідеться в оновлених інструкціях компанії.

Читайте також у рубриці Slow news
У Парижі відбулася світова прем’єра українського документального фільму «Мир для Ніни»
Стрічку про матір українського військового, закатованого в полоні, показали в межах міжнародного конкурсу 45-го фестивалю документального кіно Jean Rouch
«Дискаверник» і Gemini організовують велозаїзд на підтримку навчання українських офіцерів
Кошти від заходу передадуть на фінансування курсу «Вишкіл капітанів», який реалізує фонд «Повернись живим»
80% українців переживають тривогу, виснаження або апатію, — результати дослідження
#ВАРТОЖИТИ й Kantar Україна проаналізували, як війна впливає на психологічний стан українців і чи готові вони звертатися по допомогу
У Києві відкриють виставку робіт оборонця Маріуполя Віталія Кулагіна
Серія чорно-білих графічних робіт відображає особистий досвід оборони Маріуполя та перебування в російському полоні
Українські фотографки Таня й Женя Постернак зняли тизер для Dior Cruise 2027
Відео відсилає до естетики фільмів Альфреда Гічкока
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень