fbpx
Кейси

Комунікації брендів до Дня святого Валентина

Рекламні кампанії напередодні свята
Альтман Дарина, 14.02.2021

14 лютого традиційно відзначається День святого Валентина, або День закоханих. Історія свята пов’язана з легендою про християнського священника Валентина, який таємно вінчав усіх охочих попри заборону. Католицька церква згадує його саме 14 лютого, а в масовій культурі ця дата стала святом усіх закоханих.

Ми зібрали яскраві комунікації та кампанії брендів, присвячені Дню Валентина.


Dolce Gabana

Модний дім Dolce Gabana випустив до свята колекцію #DGLimited, до якої увійшов одяг, взуття та аксесуари. У своєму Instagram бренд презентував кампанію, натхнену рекламами Dolce Gabana з 90-х. На фотографіях та відео зображені пари різних гендерів. Ініціатива підтримує глобальний проєкт @TrevorProject, що займається запобіганням суїцидів та ментальних криз серед лесбіянок, геїв, бісексуалів, трансгендерів та інших молодих квір-персон. 


Tinder x Spotify

Spotify разом із Tinder створили колаборацію, у межах якої представили плейлісти та подкасти на любовну тематику.

Цікаво, що цього року подкасти на Spotify про кохання збільшили свою популярність на 49% — дедалі більше людей хочуть отримувати поради щодо романтичних стосунків.

У Tinder можна обрати для свого профілю персональний гімн зі Spotify. Користувачі також можуть синхронізувати свої акаунти в обох додатках — це дасть змогу потенційним партнерам перевірити, чи збігаються їхні музичні вподобання.


Booking.com

Сервіс бронювання житла Booking.com представив кампанію з любовними листами до американських міст. Ініціативу присвятили населеним пунктам США, що постраждали від обмежень пандемії. Листи дають змогу американцям висловити почуття до улюблених міст та згадати приємні миті навіть без змоги подорожувати.

Booking.com представив і власний любовний лист до Нью-Йорка — у ньому зобразили ніч в готелі Bank of America Winter Village.


Crook & Marker

Бренд газованих напоїв Crook & Marker випустив вебсайт OnlyCans. Він імітує платформу OnlyFans, де люди розміщують персональний інтимний контент за гроші. На новому сайті компанія збирає кошти на пожертвування для організації допомоги тваринам Muddy Paws Rescue

На OnlyCans зобразили відео та фотографії чоловіків з оголеним торсом, що тримають милих цуценят. Можна також роздивитись окремий профіль кожного чоловіка. На них розмістили відеоповідомлення та фотографії, що можна надіслати друзям або коханим. Кожен користувач, який поділиться контентом, має задонатити  $1. 


Durex

Бренд презервативів у співпраці з ілюстраторкою Рубі Тейлор випустив серію валентинок, що заохочують людей займатися сексом у будь-який день, а не лише 14 лютого. Кампанія натхнена дослідженням, яке показало, що кожен другий відчуває “тиск” зайнятися найкращим сексом саме у День святого Валентина. Ініціатива ж закликає людей не зациклюватись та насолоджуватись коханням тоді, коли цього справді хочеться.


Tinder x Deliveroo

Цього року Tinder не зупинився на одній колаборації. У Британії разом із сервісом доставки Deliveroo компанія надрукувала профілі місцевих самотніх людей як додаток до принесеної їжі.

Ініціативу вигадали після того, як за останні роки користувачі часто писали у своєму профілі серед інтересів “доставка їжі додому”. Замовляючи їжу з певних ресторанів на Deliveroo, люди зможуть обрати сервіс DeliverDate. Разом з їжею їм доставлятимуть фотографію з QR-кодами самотніх людей у місцевості.


Підтримай нас на Patreon!

Читайте також у рубриці Кейси
КЕЙС: нова рекламна кампанія Третьої окремої штурмової бригади
Реакції на образи у стилі pin-up
/ Рекламний бліц з Тонею Кондаковою
Креативна директорка про рекламні кейси, які навчають, змушують плакати та сміятися
Як українські бренди зберігають і переосмислюють культурну спадщину
Брошка-нагорода з титану до Дня пам’яті жертв Бабиного Яру, візерунки старовинних рушників на одязі та колекція, натхнена українськими мозаїками
/ Єрболат Бекбау: як будувати маркетинг і спільноту в медіа
Про маркетологів та редакцію, довіру і гроші — на прикладі Kyiv Independent
Чому українці волонтерять та донатять: дослідження фонду КОLO
В опитуванні взяли участь респонденти із 42 країн світу
Інші статті за темами
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень