fbpx
Slow news

Компанія Riot Games запустила проєкт для підтримки ментального здоров’я стримерів

Це буде безплатна навчальна програма
Мачулка Ангеліна, 05.09.2022

Компанія-виробник комп’ютерних ігор Riot Games разом з некомерційною організацією Take This створили програму для підтримки ментального здоров’я стримерів.

У Riot Games говорять, що потокове передавання та створення контенту — це напружена кар’єра. І партнерство з Take This розвиватиметься із часом, оскільки будуть змінюватися потреби гравців, стримерів і творців контенту.

Щоб допомогти спільноті геймерів, організації спільно створили два проєкти:

  • безплатна програма про психічнЕ здоров’я для стримерів. Під час навчання розглянуть такі теми: вигоряння творців контенту, кордони, проблема суїцидальних думок у вашій спільноті, інтерсекційність стримера, як бути хорошим захисником психічного здоров’я;
  • відеосерія панельних дискусій про психічне здоров’я для спільнот Темношкірих, людей корінних народів і кольорових людей (BIPOC). Кожну панель очолюватиме лікар-психіатр, до якого приєднаються геймери, розробники ігор і творці, які мають однакову ідентичність. У проєкті зануряться в потреби психічного здоров’я маргінальних людей в іграх та їхній досвід роботи в системах охорони здоров’я. Відео будуть доступні для всіх на YouTube-сторінці TakeThis.

“Take This і Riot поділяють спільне бачення щодо створення безпечного та інклюзивного середовища, де всі гравці можуть відчувати психологічну та фізичну підтримку. Riot надасть фінансування та ресурси для Take This, щоб ми могли працювати над полегшенням кризи психічного здоров’я”, — йдеться на сайті Riot Games.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень