fbpx
Slow news

Компанія Peloton зняла рекламу з Містером Бігом із продовження “Секс і місто”

Герой серіалу отримав серцевий напад на тренажері бренду
Мачулка Ангеліна, 13.12.2021

Компанія Peloton випустила рекламу з Містером Бігом із “Секс і місто” після того, як цей герой помер на тренажері бренду в продовженні серіалу.

У першій серії “І просто так…” чоловік героїні Керрі Бредшоу Містер Біг (актор Кріс Нот) раптово помирає через серцевий напад під час заняття на тренажері марки Peloton. Там же знялася й реальна інструкторка компанії Джесс Кінг.

“Нас не повідомили про сюжетну лінію, — говорить старша віцепрезидентка Peloton із глобальних комунікацій Джессіка Клейман. — Це була можливість для одного з наших інструкторів на акторську роль, а не офіційна інтеграція бренду чи розміщення продуктів”.

Після виходу серії акції Peloton упали на 11%. Через це менш як за 48 годин компанія разом із маркетинговою компанією Раяна Рейнольдса Maximum Effort зняли ролик з Містером Бігом і Джесс Кінг, де вони пропонують одне одному “покататися ще”. Закадровий голос Рейнольдса говорить, що “регулярна їзда на велосипеді стимулює роботу серця, легенів та поліпшує кровообіг, зменшуючи ризик серцево-судинних захворювань. А також знижує пульс у спокої та рівень жиру в крові”. А потім голос додає: “Він живий”, — говорячи про Містера Біга.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень