fbpx
Slow news

Компанія Neuralink Маска перебуває під федеральним розслідуванням

За час розроблення нового чипа померло більш як 1500 піддослідних тварин
Мачулка Ангеліна, 06.12.2022

Компанія Neuralink Ілона Маска перебуває під федеральним розслідуванням через можливі порушення добробуту піддослідних тварин.

Розслідування генерального інспектора Міністерства сільського господарства США на вимогу федерального прокурора розпочалося через скарги колишніх і теперішніх працівників Neuralink.

Проблеми виникли через розроблення мозкового чипа, який має допомагати паралізованим людям знову ходити й лікувати інші неврологічні захворювання. Зараз чип тестують на тваринах.

Працівники Neuralink говорять, що Ілон Маск дуже квапить їх щодо проєкту, тому деякі тварини гинуть через поспіх дослідників. Так, наприклад, померли 86 свиней і дві мавпи. Ці помилки послабили дослідницьку цінність експериментів і вимагали повторних тестів, що призвело до більшої кількості вбитих тварин.

Загалом із 2018 року компанія вбила близько 1500 тварин, зокрема понад 280 овець, свиней і мавп.

Згідно з трьома джерелами вони неодноразово чули, як Маск просив працівникам уявити, що в них до голови прив’язана бомба, намагаючись змусити їх рухатися швидше. Також він погрожував спричинити колапс компанії, якщо дослідники не досягнуть більшого прогресу.

У самій Neuralink ситуацію не коментували.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень