fbpx
Slow news

Компанія Meta запускає платну верифікацію для Facebook та Instagram

І надасть користувачам доступ до цифрової валюти
Бондар Каріна, 20.02.2023

У соціальних мережах Instagram та Facebook з’явиться можливість отримати “синю галочку” — позначку, що засвідчує справжність облікового запису.

Отримати її можна за передплату, яка коштуватиме $11,99 на місяць у вебверсії та $14,99 на місяць на мобільних пристроях.

“Цього тижня ми починаємо розгортання Meta Verified — послугу передплати, яка дає вам змогу підтвердити свій обліковий запис за допомогою офіційного посвідчення особи, отримати синю позначку, отримати додатковий захист від облікових записів, які видають себе за вас, і прямий доступ до служби підтримки клієнтів”, — заявив Цукерберг.

Щоб зареєструватися, користувач має бути старшим за 18 років і надати офіційне посвідчення особи, де його ім’я та обличчя збігаються з тими, що у Facebook або Instagram.

Також користувачі з платною передплатою отримають ексклюзивні наліпки для Stories and Reels в Instagram і Facebook та доступ до цифрової валюти, яку можна використовувати, щоб заплатити авторам контенту у Facebook.

У Meta зазначили, що компанії поки що не можуть подати заявку на отримання позначки Meta Verified. А користувачі з передплатою не зможуть змінити ім’я профілю, ім’я користувача, дату народження або фотографію у своєму профілі без повторної процедури передплати на Meta Verified і перевірки.

За словами Цукерберга, в Австралії та Новій Зеландії нова функція запрацює вже цього тижня, а незабаром зʼявиться в інших країнах.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень