fbpx
Slow news

Компанія Google поповнюватиме водні запаси на 120% від того обсягу, який споживає сама

Через аномальну посуху в США
Мачулка Ангеліна, 13.09.2021

У Google заявили, що до 2030 року хочуть поповнити 120% споживаної води.

Компанія розробила три стратегії для досягнення цієї мети: ефективніше використовувати воду для своїх операцій; співпрацювати з громадами, щоб зробити вододіли здоровішими; пропонувати свої технології як інструменти для прогнозування та запобігання проблемам з водою.

До такого рішення спонукали скарги громад, які живуть поблизу центру оброблення даних компанії у Південній Кароліні й Арізоні. Тамтешні мешканці стурбовані тим, що Google забирає для своїх потреб занадто багато їхньої води. 

Згідно з останнім звітом Google з 2016 по 2019 рік вона збільшила використання води для своїх центрів оброблення даних та для інших операцій більш ніж удвічі — з 2,5 до 5 мільярдів галонів.

Тепер, щоб мінімізувати необхідну кількість води, Google забезпечує циркуляцію води через системи охолодження. Компанія також намагалася використовувати морську воду та очищену стічну воду. Також Google планує інвестувати у проєкти, які відновлюють чи зберігають ресурси на вододілах, де вона працює, і співпрацювати з екологічними та дослідницькими групами для розроблення нового додатка під назвою Global Water Watch.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень