fbpx
Slow news

Компанія EY тестує спілкування з партнерами за допомогою deepfake

У презентаціях і електронних листах
Мачулка Ангеліна, 06.09.2021

Британська аудиторсько-консалтингова компанія EY тестує функцію спілкування з клієнтами за допомогою відео з deepfake-двійниками своїх працівників.

Для цього в презентації або електронні листи вставляють відеокліпи в стилі “головомовців”, де головні ролі виконують віртуальні копії працівників компанії. Вони зроблені за допомогою програмного забезпечення штучного інтелекту.

Розробку для deepfake надав стартап Synthesia. Крім створення двійників, ця технологія може перекладати тексти і змушує двійників говорити нерідною мовою.

Кліпи відкрито подають як синтетичні, а не як справжні відеоролики, покликані обдурити глядачів. Джаред Рідер, працівник відділу EY, що надає творчу й технічну допомогу партнерам, каже, що відео виявилися ефективним засобом пожвавити рутинну взаємодію з клієнтами.

Процес клонування відбувається так: суб’єкт сидить перед камерою близько 40 хвилин і читає спеціальний сценарій. Відео й аудіо надають алгоритмам Synthesia приклади рухів обличчя людини та вимови нею різних фонем. Цього достатньо, щоб імітувати зовнішній вигляд та голос мовця.

Деякі працівники EY висловили стурбованість, що ця технологія згодом може знецінити суто людський елемент у їхніх роботах. Проте Джаред Рідер заявляє, що синтетичні кліпи, навпаки, можуть посилити “людськість” у спілкування з клієнтами: ділова людина з багатьма партнерами й замовниками може не встигнути зняти десятки особистих відеороликів, але за допомогою аватара зі штучним інтелектом може створити їх за лічені хвилини.

Читайте також у рубриці Slow news
METRO Україна запустила інклюзивну капчу
У такий спосіб компанія порушує проблему нерівного ставлення до людей з інвалідністю
Інстаграм запускає свій маркетплейс
Він об’єднає бренди з авторами контенту для платних партнерств або реклами
Ptashatam сторили колекцію текстилю, присвячену Лесі Українці 
Кампейн відзняли у кімнаті-музеї «Лесина вітальня» у Луцьку
«Повернись живим» та Rikky Hype презентують спільний благодійний дроп
Його символом стали номери 56-ї та 92-ї бригад
В Україні запустили сайт-хронограф російсько-української війни
На сайті є можливість підтримати українців донатом
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень