fbpx
Slow news

Компанія EY тестує спілкування з партнерами за допомогою deepfake

У презентаціях і електронних листах
Мачулка Ангеліна, 06.09.2021

Британська аудиторсько-консалтингова компанія EY тестує функцію спілкування з клієнтами за допомогою відео з deepfake-двійниками своїх працівників.

Для цього в презентації або електронні листи вставляють відеокліпи в стилі “головомовців”, де головні ролі виконують віртуальні копії працівників компанії. Вони зроблені за допомогою програмного забезпечення штучного інтелекту.

Розробку для deepfake надав стартап Synthesia. Крім створення двійників, ця технологія може перекладати тексти і змушує двійників говорити нерідною мовою.

Кліпи відкрито подають як синтетичні, а не як справжні відеоролики, покликані обдурити глядачів. Джаред Рідер, працівник відділу EY, що надає творчу й технічну допомогу партнерам, каже, що відео виявилися ефективним засобом пожвавити рутинну взаємодію з клієнтами.

Процес клонування відбувається так: суб’єкт сидить перед камерою близько 40 хвилин і читає спеціальний сценарій. Відео й аудіо надають алгоритмам Synthesia приклади рухів обличчя людини та вимови нею різних фонем. Цього достатньо, щоб імітувати зовнішній вигляд та голос мовця.

Деякі працівники EY висловили стурбованість, що ця технологія згодом може знецінити суто людський елемент у їхніх роботах. Проте Джаред Рідер заявляє, що синтетичні кліпи, навпаки, можуть посилити “людськість” у спілкування з клієнтами: ділова людина з багатьма партнерами й замовниками може не встигнути зняти десятки особистих відеороликів, але за допомогою аватара зі штучним інтелектом може створити їх за лічені хвилини.

Читайте також у рубриці Slow news
Мемуари британського військового про війну в Україні екранізують
В автобіографічній книжці «Живи. Борися. Виживи» він розповів про участь в боях за Маріуполь і російський полон
Veteran Hub створив подкаст «Світи»
У ньому військові та їхні кохані говорять про службу, очікування, розлуку та возз’єднання
Meta додає інтеграцію з Google Analytics
Це допоможе підвищити продуктивність рекламодавців
У Львові стартував книгообмін «Книжкова площа»
Програма заходу містить також концерти, дискусії, майстер-класи
У соцмережі Х шириться новий флешмоб
У ньому користувачі з усього світу розповідають, за що ненавидять росію
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень