fbpx
Slow news

Компанія Edelman створила застосунок, що “сповільнює” час для хворих на рак

Щоб люди змогли відволіктися та спробувати щось нове
Мачулка Ангеліна, 04.10.2021

Компанії Edelman і Milo Creative створили застосунок, що допомагає хворим “змінити плин часу”, щоб ті змогли спробувати нові види діяльності.

Застосунок Time Keeper працює за допомогою розумного годинника. Користувачі перед цим мають  персоналізувати свої інтереси з восьми різних категорій: їжа та напої, фізичні вправи, ігри, музика, творча діяльність, громадська діяльність, діяльність на свіжому повітрі та розумова діяльність. Тоді впродовж дня на годинник користувача приходитимуть сповіщення, які пропонуватимуть різні способи проведення дозвілля.

Під час таких занять застосунок на годиннику транслює кольорове коло, що показує, як користувач у той момент сприймає час. Для цього годинник вимірює частоту серцевих скорочень та артеріальний тиск.

Застосунок придумали два роки тому — тоді ідея полягала в тому, щоб змусити хворих виходити на вулицю та займатися різними активностями. Проте через ковід ідею довелося змінити — тепер хворі вчаться новим речам із відеоуроків.

Ідея годинника, що “змінює” час, виникла з розмов із пацієнтами, які проходили лікування. “На запитання, що для них найважливіше, пацієнти відповідали “час”, — говорить Роб Барлоу з Edelman. — … (Компанія — ред.) шукала нові способи допомогти пацієнтам повернути свій час”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень