fbpx
Slow news

Компанія-дистриб’ютор фруктів представила постери, надруковані фруктовими чорнилами

Вони борються зі шкідливими звичками в харчуванні
Коськовецька Аліна, 05.10.2022

Компанія Dole Sunshine Company (DSC) розробила рекламу Malnutrition Labels: Nutritional Ink, щоб привернути увагу жителів Лондона до низької поживної цінності швидких перекусів. Постери надруковані з використанням чорнила, що майже повністю складається з фруктів.

Крім того, організація випустила серію відеороликів, у яких розповідає про інноваційний підхід до комунікації та навчання споживачів: по всьому місту демонструють друковані чорнилом постери, що містять більше поживної цінності, ніж багато закусок, які щодня споживають люди по всьому світу.

“Наша кампанія висвітлює проблеми, пов’язані з харчуванням, — від ожиріння та відсутності продовольчої безпеки до впливу харчових відходів. Ми раді представити цю інноваційну серію відео в Лондоні, щоб підвищити обізнаність споживачів щодо критичної прогалини в харчуванні та допомогти впоратися з нею”, — сказала Анна Ковальова, старша менеджерка з маркетингу Dole Packaged Foods Europe.

До виготовлення чорнил з натуральних інгредієнтів компанія Dole Sunshine Company залучила креативне агентство St. Luke’s Communications та дизайн-студію Bompas & Parr.

У межах кампанії DSC пожертвувала продукти FareShare — найбільшій у Британії благодійній організації, яка бореться з харчовими відходами та голодом.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень