fbpx
Slow news

Компанія Boosta представила капсульну колекцію одягу в колаборації з брендом KSENIASCHNAIDER

Метч ІТ та fashion
Бондар Каріна, 10.02.2023

Міжнародна ІТ-компанія Boosta разом з українським sustainable-брендом KSENIASCHNAIDER створили мініколекцію брендового одягу з двох джинсових унісекс курток.

“У 2022 році ми провели ребрендинг компанії й перед нами постало завдання оновити брендовані речі. Але звичайний мерч роблять усі, а нам хотілося створити щось більш унікальне, оригінальне та якісне. Саме так з`’явилась ідея колаборації з брендом KSENIASCHNAIDER”, — розповідає Ярослав Баклан, співзасновник та керівний партнер Boosta.

Колаборація Boosta x KSENIASCHNAIDER — це результат роботи двох брендів, які виводять сприйняття традиційного мерчу на новий рівень. Вона — про поєднання технологічного світу з fashion, зміну стереотипів та відсутність меж.

Елементами колекції стали джинсові куртки. Бомбер зі світло-блакитного деніму виготовлено в утилітарному стилі, інший відрізняється своєю мінімалістичністю та чорним кольором. Особливість обох курток – яскраві рукави, повністю виготовлені з recycle-матеріалів. Так бренди наголошують на важливості усвідомленого споживання речей.

Раніше ми розповідали, що в Україні вийшов фільм про становлення українського IT.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень