fbpx
Slow news

Команда з Дніпра запустила медіа й подкаст про культуру під час війни

Розповідатимуть про усвідомлення власної ідентичності й важливість культури
Мачулка Ангеліна, 17.10.2022

Команда з Дніпра запустила медіа про культуру під час війни “ПОМІЖ” і однойменний подкаст.

Подкаст розповідатиме про життя сфери культури під час війни. Ведуча Оля Василець запрошуватиме українських культурних діячів і говоритиме з ними про їхні проєкти, цілі й те, якою вони бачать українську ідентичність.

Ми намагаємося фіксувати стан країни, регіонів, людей; збирати історії такого, сподіваюся, швидкого, проміжного етапу, змін і трансформацій, поки ще вони свіжі і не забуті. Наш подкаст якраз про це. Різні культурні сфери, досвіди, географія”, — говорить про проєкт ведуча Оля Василець.

Наразі вже є два випуски подкасту “ПОМІЖ”. Героєм першого став керівник кіноархіву “Довженко-Центру” та кінознавець Олександр Телюк. З ним говорили про стан української кіноіндустрії після початку повномасштабної війни та боротьбу проти ліквідації найбільшого архіву фільмів в Україні.

Другий випуск записали з музикантом, фронтменом гурту ВГНВЖ і співавтором проєкту WARНЯКАННЯ Антоном Слєпаковим. Темою стала спільність пострадянського простору, перехід на українську й доля російськомовних пісень.

Подкаст доступний на Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts і YouTube.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень