fbpx
Slow news

Кінотеатри у Кореї здають в оренду геймерам

Проте потрібно мати власні консолі та ігри
Коськовецька Аліна, 15.02.2021

Мережа кінотеатрів у Південній Кореї CGV дозволила здавати приміщення в оренду для геймерів. Орендар зможе грати у відеоігри на великому екрані — повідомляє BBC.

За словами працівника компанії, задум створити послугу оренди приміщення для відеоігор виник давно. Проте актуальним став у період пандемії COVID-19 задля нового джерела прибутку.

Ідея належить співробітнику CGV Хан Сину, який зрозумів, що фільми та відеоігри мають багато спільного.

“Я помітив, що ігри сьогодні можуть похвалитися гарною графікою і добре структурованими історіями, як і фільми. Якщо комусь подобається дивитися стрічки в кінотеатрі, я подумав, що їм сподобається грати тут і в комп’ютерні ігри”, — розповів він.

З моменту запуску послуги приміщення орендували понад 130 разів. Переважно їх замовляють чоловіки віком від 30 до 40 років, проте відвідують також і родинами.

Корейська CGV не єдина мережа, що надає в оренду приміщення. Подібну послугу запускала в листопаді минулого року американська мережа Malco Theatres. Віцепрезидент компанії Карен Мелтон зазначив, що “ця послуга набирає обертів, проте не приносить значного прибутку”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень