fbpx
Slow news

Кількість установлень застосунків продовжує зростати попри уповільнення цифрового розвитку, — дослідження

Війна в Україні знизила завантаження додатків у рф
Мачулка Ангеліна, 03.01.2023

Кількість завантажень застосунків у світі зростає попри ризик рецесії ринку.

Невелике зростання спостерігають після різкого падіння завантажуваності під час пандемії. Також негативно вплинули нові правила Apple щодо поширення даних користувачів і зниження витрат на цифрову рекламу. Утім, на ринку застосунків остерігаються можливої рецесії.

Розробники застосунків змогли пристосуватися до системи App Tracing Transparency (ATT) від Apple, яка вимагає від користувачів програми дозвіл на використання їхніх даних. І цьогоріч кількість установлень додатків в iOS зросла на 16%. Однак ATT найбільше вдарила по одній з найприбутковіших і найбільших категорій — ігри. Після падіння на 10% проти аналогічного періоду минулого року в 2021-му кількість установлень ігор відновилася та навіть зросла на 4%.

Водночас кількість установлень додатків в Android зросла на 9% проти минулого року, багато в чому завдяки зростанню платформи в Індії та на ринках, що розвиваються. Однак зростання кількості завантажень в Індії на 18% було компенсовано падінням завантажень на 18% у росії внаслідок війни в Україні.

Ще одна особливість ринку — багато користувачів можуть бачити нерелевантну рекламу. Соціальні мережі, такі як Instagram, YouTube і TikTok, представили нові рекламні блоки у своєму асортименті. І тепер збільшення рекламного навантаження призводить до появи більшої кількості нерелевантних для користувача оголошень. Як наслідок, це погано впливає на загальну взаємодію з користувачем.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень