fbpx
Slow news

Кількість пошукових запитів “сукні Valentino” зросла на 1085% після фіналу “І просто так”

Це відбулося за перші 24 год. після прем’єри фінального епізоду
Мачулка Ангеліна, 05.02.2022

Після фіналу серіалу “І просто так” кількість гугл-пошуків суконь Valentino зросла на 1085%.

За даними Love the Sales, агрегатора електронної комерції моди, пошуки “сукні Валентино” різко зросли після фінального епізоду перезавантаження “Сексу і міста” під назвою “І просто так”. Їх кількість збільшилась на 1085%. На 194% також зросли пошукові запити “довгі помаранчеві сукні” — саме в такому образі з’являється в останній серії Керрі Бредшоу.

Героїня поєднала сукню від кутюр з рукавичками кольору фуксії, що спричинило збільшення пошукових запитів “рожеві рукавички” на 273%.

Інші образи Бредшоу у фіналі серіалу також спонукали людей до пошуків одягу в інтернеті. Лук Керрі під час імпровізованого весілля її колеги, який складався зі смарагдової сукні Oscar de la Renta з квітковим принтом, мереживного піджака та намиста з бісеру з зеленого оніксу Nakard, спричинив збільшення кількості пошукових запитів “мереживні піджаки” на 214%, “зелені перлинні намиста” — на 171%. Крім того, на 117% зросли пошукові запити “сукні з квітковим принтом”.

Утім, не лише образи Керрі в серіалі спричинили інтерес людей до пошуків модних речей у гуглі. Пошуки за словами “Erdem сукні” також зросли на 72% після того, як персонаж Крістін Девіс Шарлотта Йорк одягла квіткову сукню Erdem під час сцени бранчу в епізоді.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень