fbpx
Slow news

“Хлопець з табличкою” та Джо Байден сфотографувалися разом, закликаючи вакцинуватися

Це звернення до молодих американців
Мачулка Ангеліна, 17.08.2021

Президент США Джо Байден і блогер Сет Філіпс, більш відомий як “Хлопець з табличкою”, сфотографувалися разом, щоб закликати молодь вакцинуватися.

Сет Філіпс прославився завдяки фотографіям із табличками та прозаїчними написами на них, наприклад: “Досить надсилати дописи з закритих акаунтів” чи “Заткніться під час перегляду фільму”. Зараз у нього 7,5 мільйона підписників в Instagram.

На фото, яке 13 серпня опублікував Сет Філіпс у своєму Instagram-акаунті, він сам тримає табличку з написом “Нумо піклуватись одне про одного та вакцинуватися”. Байден, який стоїть поруч, тримає табличку “Цей чувак розуміє, друзі”. За дві години цей пост зібрав мільйон лайків.

Філіпс став ще одним інфлюенсером, із яким співпрацює уряд США для популяризації вакцинування серед молоді, яка може ніде більше не побачити закликів щепитися. Найпопулярніший приклад — коли співачка та авторка пісень Олівія Родріго зустрілася з Байденом і написала пост про вакцинацію.

Команда Байдена залучила десятки зірок TikTok, користувачів YouTube, стримерів Twitch та інших впливових осіб для просування ідеї про важливість вакцинації.

Читай також: Dude with sign: комунікація іронічних протестів

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень