fbpx
Slow news

Хлопчик з обкладинки альбома Nevermind гурту Nirvana подає на музикантів до суду

За дитячу порнографію й експлуатацію
Мачулка Ангеліна, 26.08.2021

Спенсер Елден, чиє дитяче фото з’явилося на обкладинці альбома гурту Nirvana, подав до суду на музикантів за сексуальну експлуатацію дітей.

Уже дорослий Спенсер позивається до живих учасників гурту Nirvana, Кріста Новоселича, Дейва Грола і Чеда Ченнінга, спадкоємців Курта Кобейна, фотографа та автора обкладинки Кірка Веддлі, дизайнера Роберта Фішера, а також компаній Universal, Geffen, Warner і MCA.

За словами Елдена, він не міг надати згоду на публікацію цього фото через свій вік, а його законні опікуни також цього ніколи не робили. Елден стверджує, що Nirvana порушила федеральні закони про дитячу порнографію і нанесла йому “довічні збитки”.

Також чоловік подав до суду за розповсюдження приватних матеріалів сексуального характеру, недбалість і те, що описано як “торгівля людьми з метою сексуальної торгівлі”, де Елден “був змушений займатися комерційними сексуальними актами у віці до 18 років”.

Відомо, що фотограф Кеддл був другом батька Спенсера Елдена. За фотографію малюка в басейні тато Елдена отримав $200. Тепер позивач вимагає з кожного відповідача по $150 тисяч.

Відомо, що до цього Спенсер Елден неодноразово відтворював своє відоме фото, а також набив собі татуювання на грудях із назвою альбома Nevermind.

Проте вже 2016 року в інтерв’ю GQ Australia Елден заявив, що нещодавно він розчарувався в обкладинці альбома: “Це нахабство. Чесно кажучи, я розлючений цим”.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень