fbpx
Slow news

KFC випустила короткометражний фільм жахів у стилі 80-х про піцу-вбивцю

Стрічку навіть презентували в кінотеатрі
Мачулка Ангеліна, 26.07.2022

Мережа закладів швидкого харчування KFC випустила 14-хвилинний короткометражний фільм La Massacre.

Стрічка розповідає про п’ятьох підлітків, які їдуть у хатину в лісі, щоб насолодитися вихідними. Проте щойно вони прибувають, їх починає переслідувати та вбиває жахлива сутність у формі піци.

Кампанію створили для просування лімітованої серії Pollizza, де основу піци замінюють смаженою куркою, а зверху страви додають розтоплену моцарелу та пепероні.

Перший показ фільму для журналістів і кінофахівців відбувся в кінотеатрі Cinesa Proyecciones у Мадриді, а потім його випустили на каналі бренду Twitch.

Плакати з рекламою стрічки створили на кшталт старих постерів фільмів жахів. Їх розклеїли в центрі Мадрида напередодні прем’єри, де відвідувачі також могли скуштувати Pollizza.

Коробки з піцою, які зображені у фільмі, також містили активний номер, куди 2500 людей змогли зателефонувати, щоб замовити Pollizza в межах акції.

У KFC повідомляють, що протягом перших кількох днів після прем’єри фільм переглянули понад 100 000 разів на Twitch і YouTube, а активність у соціальних мережах охопила 13 мільйонів людей, забезпечивши 1,3 мільйона взаємодій.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень