fbpx
Slow news

KFC відкриє готель у Лондоні

Там обіцяють “найпікантніше готельне проживання літа”
Мачулка Ангеліна, 05.08.2021

Ресторан швидкої їжі KFC відкриє в Лондоні свій готель.

У 2019 році компанія Yum!, яка володіє KFC, представила готель Taco Bell у Палм-Спрінгс, штат Каліфорнія, і він досягнув маркетингового успіху. Тепер, коли пандемія Covid-19 у Великій Британії спадає і готелі в Лондоні знову приймають замовлення, Yum! вирішив повторити досвід із Taco Bell.

Готель KFC дозволить клієнтам забронювати номер на сайті Hotels.com на одну ніч у The House of Harland із 18 по 29 серпня за ціною $154 (111 фунтів) за ніч.

До готелю гостей везтиме чорний кадилак під назвою The Colonelmobile. У номер можна буде замовити їжу з KFC. Інтер’єр і навіть постільна білизна, шпалери, ігровий автомат і безплатні рушники матимуть дизайн ресторану.

Згідно з вебсайтом, де можна забронювати номер, готель стане “місцем для затятих любителів курки, які прагнуть трохи ескапізму, The House of Harland з’явиться в Лондоні та матиме все необхідне з моменту заїзду гостей”.

Усі кошти, зібрані за допомогою готелю, будуть передані Фонду KFC, який підтримує організації, що дають можливість молоді реалізувати свій потенціал.

Читай також: Як KFC улаштовував інтимні побачення в Іспанії

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень