fbpx
Slow news

Катя Бльостка готує нову книжку

У ній блогерка відверто розкаже про юність, стосунки із чоловіком та шлях до усвідомлення власних потреб
Кірста Олена, 03.08.2024

Видавництво «Віхола» випустить нову книжку блогерки Каті Бльостки «Так тобі й треба, або Чому в стосунках варто обирати себе».

У ній авторка бестселера «Матера вам не наймичка, або Чому діти — це прекрасно…» відверто розповість історії про своє дитинство, дорослішання, перші стосунки, сварки із чоловіком та шлях до усвідомлення власних потреб.

«Ця історія про любов, секс і стосунки з чоловіками, вона про зростання у невеликому селищі та дорослішання. А ще ця історія про вибір та любов до себе як основу всіх стосунків. Від дівчинки-підлітки до дорослої жінки — авторка ділиться своїми поглядами з гумором, самоіронією та легкою дозою вишуканого матюччя», – йдеться в описі книжки.

Книжка «Так тобі й треба, або Чому в стосунках варто обирати себе» вийде друком орієнтовно 1 жовтня, наразі відкрито передзамовлення. Ціна книжки – 350 гривень.

Читайте також у рубриці Slow news
ПУМБ і Mastercard створили мобільний донорський хаб «Теплокровні»
Пересувний пункт здачі крові відкриється в Києві, після чого вирушить у тур містами України
МакДональдз у Бахрейні прив’язав ціну соусів до коливань на біржі
У межах кампанії Buy the Dip вартість наборів соусів змінювалася разом із фондовим ринком
«Сільпо» оголошує збір російськомовної літератури
У супермаркетах з’явилися візочки для збору книжок, які після переробки стануть основою для українського видання
Аксесуари з невиданих ілюстрацій Марії Примаченко та благодійний дроп «Ліс усередині»
Бренд [не] Хустка та Animalism by UAnimals презентували нові колекції
ВРК та Сили безпілотних систем ЗСУ презентували платформу для комунікаційників
Новий ресурс допоможе поєднати досвід спеціалістів у PR, дизайні та SMM із потребами армії
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень