fbpx
Slow news

“Караван Outlet” оголосив мистецький конкурс

Артпроєкти переможців покажуть у ТРЦ
Мачулка Ангеліна, 17.08.2021

ТРЦ “Караван Outlet” і агенція культурного менеджменту Port.Agency оголосили національний конкурс для художників, які працюють з публічним мистецтвом.

Проєкт “Рік мистецтва в Каравані” покликаний знайти ідеї артпроєктів (скульптур та інсталяцій), щоб установити три найцікавіші в просторі торговельного центру. Тема робіт — етична мода та екологічне мислення. Роботи-переможці протягом 2021 та 2022 років реалізують коштом “Каравану” в галереях ТРЦ, а володар призу глядацьких симпатій отримає цінний подарунок.

“Ми прагнемо сформувати для відвідувачів середовище, що сприяє відкриттю нового й генерації нестандартних ідей та підтримує диспут на важливі для соціуму теми. Вагомою для нас є також можливість підтримати українських митців, надати простір для втілення їхніх ідей, презентувати широкому загалу”, — говорить Ірина Поварчук, генеральна директорка DCH Infrastructure & Real Estate.

Заявки від художників прийматимуть до 11 вересня 2021 року включно, шортліст анонсують 20 вересня, а 24 вересня оголосять переможців.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень