fbpx
Slow news

Канадський барбершоп назвався кіностудією, щоб обійти карантинні обмеження

Відтепер усіх клієнтів знімають на камеру
Альтман Дарина, 04.02.2021

Барбершоп у канадській провінції Онтаріо тимчасово оголосив себе кіностудією, щоб уникнути карантинних обмежень. За словами власниці закладу, у такий спосіб вона не порушує місцевого закону, який забороняє діяльність перукарень, проте дозволяє знімати фільми та шоу.

Відтепер барбершоп офіційно називає свої послуги не стрижкою, а зйомками.  Під час процесу всіх клієнтів знімають на камеру. У барбершоп привезли професійне обладнання, а відвідувачам пропонують розповідати про себе протягом усього сеансу.

Клієнтів також просять підписати документ, який підтверджує, що вони беруть участь нібито у прослуховуванні для телешоу. Стригтися можна без маски — закон дозволяє акторам знімати їх під час зйомок.

“Я — мати-одиначка і не збираюсь переїжджати до дешевого житла зі своїм сином. Як власниця бізнесу і мати, я вимушена вжити таких заходів. Я не злочинниця. Walmart може продавати банани, які вже встигли помацати 17 людей, а я не можу працювати? Це морально неправильно. Не очікуйте, що ми закриємось”, — прокоментувала Алісія Хіртер, власниця закладу.

Відомо, що місцеві структури вже дізналися про барбершоп Хіртер. Жінці пригрозили штрафами, але вона не збирається закривати салон.

Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень