fbpx
Slow news

Кафе Veterano Brownie продадуть, щоб придбати безпілотник для ЗСУ

Усі охочі можуть купити щось із закладу
Мачулка Ангеліна, 31.05.2022

Київську кав’ярню Veterano Brownie продають заради покупли безпілотника для української армії.

Про це повідомив власник закладу Роман Набожняк. Покупка БПЛА Punisher для воїнів — це його бажання на день народження. Для цього він продасть Veterano Brownie за $25 тисяч і стільки ж збере за допомогою донатів.

“Кав‘ярня зараз не працює, і на жаль, відновити роботу до кінця війни з об‘єктивних причин не вийде. Тому я вирішив продати VB по частинках ВАМ, а виручені кошти вкласти у придбання Punisher-a”, — написав Набожняк у пості у Facebook.

Кав’ярню продаватимуть по частинах усім охочим: будь-хто може купити нерозпродані товари, посуд, меблі й обладнання. Всі доступні лоти є в таблиці.

Читайте також у рубриці Slow news
В Україні запрацював онлайн-кабінет сексуальної реабілітації для військових і ветеранів
Фахівці допомагають розібратися зі змінами тіла після травм і відновити інтимне життя після поранення чи пережитого воєнного досвіду
Український документальний фільм «Мир для Ніни» представлять світові на фестивалі в Парижі
Стрічка Жанни Довгич розповідає історію матері загиблого захисника Донецького аеропорту
У Львові розпочнеться щорічна акція «Наповнення», яка об’єднує донорство крові та культурне життя регіону
Упродовж місяця донори зможуть безоплатно відвідати театри, музеї, філармонію та галереї
ФК «Барселона» використав на своїх футболках шрифт художниці із синдромом Дауна
Під час матчу Ліги чемпіонів футболісти вийшли на поле з особливим дизайном на спинах, щоб привернути увагу до теми інклюзії
Українська платформа ninjaschool.io купує конкурента The Instapreneurs
Компанія планує пришвидшити масштабування, розширити продуктову лінійку та вийти на нові сегменти аудиторії
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень