fbpx
Slow news

Ізраїльська компанія продає вірші з Біблії як NFT

Але вони не дають права власності на біблійний контент
Мачулка Ангеліна, 17.11.2021

Ізраїльська компанія CryptoVerses продає біблійні вірші у форматі NFT за 2,02 Ethereum ($8400).

“Проєкт символізує глобальний технологічний розвиток протягом тисячоліть, — говорить Йонатан Бендахан, співзасновник CryptoVerses. — Спочатку біблійний текст був написаний на папірусі, а потім — на пергаментних сувоях. У XV столітті з винаходом книгодрукування почався друк Біблії як книги. З винаходом запису голосу почали з’являтися аудіоверсії Біблії. Коли в 1990 році було запущено всесвітню мережу, Біблію можна було читати через інтернет. Зараз ми живемо в епоху блокчейну, і для нас велика честь бути першими, хто зашифрував біблійні вірші на блокчейні і дозволив кожному володіти незамінним біблійним віршем”.

Однією із покупок став 35-й вірш із 29-ї глави Книги Буття — у ньому описано народження Юди: “І завагітніла вона ще, і сина породила, і сказала: “Тим разом я буду хвалити Господа!” Тому назвала ім’я йому: Юда. Та й перестала роджати”.

CryptoVerses зараз продає NFT-вірші з перших п’яти книг Біблії, а люди можуть купити будь-який вірш. Компанія пояснює, що купівля такого NFT — це “не володіння біблійним вмістом”, а як покупка фізичного предмета, що містить біблійний вірш, наприклад, медальйон.

Читайте також у рубриці Slow news
Інші статті за темами
Slow news
News
Slow news
Підписатися
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень
Підпишись на нашу розсилку і будь в курсі всіх оновлень